Breadcrubs
single

PUANLAR PAYLAŞILDI

ÇEKİŞMELİ MAÇIN KAZANANI ÇIKMADI.

 

Turnuvanın 7.Hafta maçında Saab Spor ile Takiero takımları karşı karşıya geldi. Ev sahibi takım maça takım halinde oldukça hazır bir görüntüde başladı. Saab Spor’da özellikle Hakan oldukça hırslı bir oyun ortaya koydu.

Ev sahibi takım oyuncuları rakiplerini iyi analiz etmiş, kıran kırana bir mücadele ortaya koymayı başardı. Saab Spor’da bu karşılaşmada performansları ile öne çıkan isimler Hakan, Ufuk, Ali oldu. Ev sahibi takımın rakibine karşı dişe diş oyun anlayışıyla mücadele etse de maçı kazanmayı başaramadılar.

Deplasman ekibi rakibine karşı maçın başında sonuna kadar oyunun üstünlüğünü eline almak için kıran kırana bir mücadele gösterdi. Takiero takımı oyuncuları sahada çok koşan, çok mücadele eden bir takım kimliğine bürünen bir ekip haline geldi. Deplasman ekibinde bu müsabakada fark yaratan isimler, Anıl, Kerem, Yusuf oldu. Misafir takım oyuncuları turnuvanın en başından beri ortaya koymuş olduğu mücadeleci, vazgeçmeyen bir takım kimliğine sahip olması ile futbolseverlere bu turnuvada sürpriz yapabilme olanağına sahip bir takım olabileceğini tüm futbolseverlere göstermiş oldu.

 

 

SAAB SPOR OYUNCULARI: Ali Bayram, Aykut Yaman, Muzaffer Yıldırım,

Orhan Navriz, Sertan Elver, Ufuk Atik, Turgut Yeni, Hakan Sarı, Hakan Aktaş

 

TAKİERO OYUNCULARI: Ali Osman Aykıl, Hasan Sönmez, Erdem Tepecik, Tamer Keser, Kerem Bilge, Anıl Kılıçarslan, Yusuf Kamat

 

GOLLER

SAAB SPOR: Hakan Sarı (4), Aykut Yaman

 

TAKİERO: Kerem Bilge (3), Ali Osman Aykıl, Erdem Tepecik

 

SARI KART: Hasan Sönmez (Takiero)

 

 

Top