FUTBOLISTANBUL SUPERCUP 2020 YENI SEZON turnuvasında destek almak için destek@futbolistanbul.com adresine mail atabilirsiniz.Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.
  • FİNAL PROGRAMI
  • YARI FİNAL PROGRAMI
  • ÇEYREK FİNAL PROGRAMI
  • 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI
  • 2.TUR PROGRAMI
  • 2.TUR PROGRAMI
  • KRİTİK ZAFER
  • LİDER
  • RAHAT ZAFER
  • LİDER
---
UCUNCULUK MACI
UCUNCULUK Karşılaşma detayları
ALİBEYKÖYGENÇLİK  P 1 - 1 KARDEŞPAYI
ALİBEYKÖYGENÇLİK takımının 3.luk basarisini, KARDEŞPAYI takımını da 3.luk mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
---
FINAL
FINAL Karşılaşma detayları
KARDEŞPAYI 4 - 2 AKINCILAR FC
KARDEŞPAYI takımının final basarisini, AKINCILAR FC takımını da final mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
FINAL
FINAL Karşılaşma detayları
HORNETS FC 3 - 5 ALİBEYKÖYGENÇLİK
ALİBEYKÖYGENÇLİK takımının final basarisini, HORNETS FC takımını da final mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
---
CEYREK FINAL
CEYREK FINAL Karşılaşma detayları
KARDEŞPAYI 4 - 2 ARNAVUTKÖY FC
KARDEŞPAYI takımını yari finale yükselme başarısını gösterdiği için, ARNAVUTKÖY FC takımını da ceyrek final mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
CEYREK FINAL
CEYREK FINAL Karşılaşma detayları
ALİBEYKÖYGENÇLİK 7 - 2 ALTINAYAKLAR
ALİBEYKÖYGENÇLİK takımını yari finale yükselme başarısını gösterdiği için, ALTINAYAKLAR takımını da ceyrek final mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
CEYREK FINAL
CEYREK FINAL Karşılaşma detayları
SMG SPOR 5 - 9 HORNETS FC
HORNETS FC takımını yari finale yükselme başarısını gösterdiği için, SMG SPOR takımını da ceyrek final mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
CEYREK FINAL
CEYREK FINAL Karşılaşma detayları
AKINCILAR FC  P 2 - 2 KEMER GENÇLİK SPOR
AKINCILAR FC takımını yari finale yükselme başarısını gösterdiği için, KEMER GENÇLİK SPOR takımını da ceyrek final mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

---
2.TUR
2.TUR Karşılaşma detayları
HORNETS FC 5 - 0 KEMEROSMANLI
HORNETS FC takımını ceyrek finale yükselme başarısını gösterdiği için, KEMEROSMANLI takımını da 2.tur mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2.TUR
2.TUR Karşılaşma detayları
TÜRKMENİSTAN 4 - 8 ALTINAYAKLAR
ALTINAYAKLAR takımını ceyrek finale yükselme başarısını gösterdiği için, TÜRKMENİSTAN takımını da 2.tur mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2.TUR
2.TUR Karşılaşma detayları
KEMER GENÇLİK SPOR 6 - 1 PAŞABAHÇE
KEMER GENÇLİK SPOR takımını ceyrek finale yükselme başarısını gösterdiği için, PAŞABAHÇE takımını da 2.tur mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2.TUR
2.TUR Karşılaşma detayları
KARDEŞPAYI 8 - 3 REAL CIMIK
KARDEŞPAYI takımını ceyrek finale yükselme başarısını gösterdiği için, REAL CIMIK takımını da 2.tur mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2.TUR
2.TUR Karşılaşma detayları
AKINCILAR FC 5 - 1 YÜKSELİŞ İNŞ
AKINCILAR FC takımını ceyrek finale yükselme başarısını gösterdiği için, YÜKSELİŞ İNŞ takımını da 2.tur mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2.TUR
2.TUR Karşılaşma detayları
PARSELLONA 0 - 5 ARNAVUTKÖY FC
ARNAVUTKÖY FC takımını ceyrek finale yükselme başarısını gösterdiği için, PARSELLONA takımını da 2.tur mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2.TUR
2.TUR Karşılaşma detayları
SİİRT SPOR 7 - 7 P  ALİBEYKÖYGENÇLİK
ALİBEYKÖYGENÇLİK takımını ceyrek finale yükselme başarısını gösterdiği için, SİİRT SPOR takımını da 2.tur mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.
2.TUR
2.TUR Karşılaşma detayları
SMG SPOR 4 - 3 BLACK SEA
SMG SPOR takımını ceyrek finale yükselme başarısını gösterdiği için, BLACK SEA takımını da 2.tur mücadelesinden dolayı tebrik ediyor, turnuvaya katılımlarından dolayı her iki takıma da teşekkürlerimizi sunuyoruz.

---
A GRUBU
Takımlar O G B M A Y Av P
  1. KEMER GENÇLİK SPOR 9 7 1 1 44 19 +25 15
  2. NEVİZADE 9 7 0 2 69 28 +41 14
  3. ARNAVUTKÖY FC 9 6 1 2 62 22 +40 13
  4. HORNETS FC 9 6 1 2 43 28 +15 13
  5. REAL CIMIK 9 6 0 3 45 21 +24 12
  6. DOST SPOR 9 5 0 4 44 39 +5 10
  7. TÜRKMENİSTAN 9 2 1 6 33 51 -18 5
  8. LEVENTUS FC 9 1 1 7 14 54 -40 3
  9. KARMA SPOR 9 0 3 6 11 66 -55 3
  10. ANADOLU GENÇLİK SPOR 9 0 2 7 7 44 -37 2

9.HAFTA
HORNETS FC 5 - 0 LEVENTUS FC
NEVİZADE 1 - 4 KEMER GENÇLİK SPOR
ARNAVUTKÖY FC 9 - 3 TÜRKMENİSTAN
KARMA SPOR 0 - 0 ANADOLU GENÇLİK SPOR
DOST SPOR 0 - 5 REAL CIMIK
8.HAFTA
TÜRKMENİSTAN 4 - 17 NEVİZADE
KEMER GENÇLİK SPOR 7 - 3 HORNETS FC
REAL CIMIK 1 - 5 ARNAVUTKÖY FC
LEVENTUS FC 0 - 0 KARMA SPOR
ANADOLU GENÇLİK SPOR 0 - 5 DOST SPOR
7.HAFTA
TÜRKMENİSTAN 3 - 4 REAL CIMIK
DOST SPOR 8 - 4 LEVENTUS FC
NEVİZADE 6 - 1 HORNETS FC
KARMA SPOR 0 - 5 KEMER GENÇLİK SPOR
ARNAVUTKÖY FC 5 - 0 ANADOLU GENÇLİK SPOR
6.HAFTA
KEMER GENÇLİK SPOR 5 - 4 DOST SPOR
LEVENTUS FC 0 - 5 ARNAVUTKÖY FC
HORNETS FC 8 - 2 KARMA SPOR
NEVİZADE 8 - 5 REAL CIMIK
ANADOLU GENÇLİK SPOR 0 - 5 TÜRKMENİSTAN
5.HAFTA
TÜRKMENİSTAN 7 - 2 LEVENTUS FC
DOST SPOR 1 - 6 HORNETS FC
KARMA SPOR 2 - 14 NEVİZADE
ARNAVUTKÖY FC 2 - 2 KEMER GENÇLİK SPOR
REAL CIMIK 5 - 0 ANADOLU GENÇLİK SPOR
4.HAFTA
KEMER GENÇLİK SPOR 5 - 3 TÜRKMENİSTAN
LEVENTUS FC 0 - 15 REAL CIMIK
KARMA SPOR 1 - 14 DOST SPOR
ARNAVUTKÖY FC 5 - 7 HORNETS FC
NEVİZADE 5 - 0 ANADOLU GENÇLİK SPOR
3.HAFTA
DOST SPOR 0 - 9 NEVİZADE
TÜRKMENİSTAN 0 - 4 HORNETS FC
REAL CIMIK 3 - 1 KEMER GENÇLİK SPOR
ARNAVUTKÖY FC 16 - 2 KARMA SPOR
ANADOLU GENÇLİK SPOR 0 - 5 LEVENTUS FC
2.HAFTA
KARMA SPOR 4 - 4 TÜRKMENİSTAN
KEMER GENÇLİK SPOR 9 - 2 ANADOLU GENÇLİK SPOR
DOST SPOR 6 - 5 ARNAVUTKÖY FC
HORNETS FC 4 - 2 REAL CIMIK
NEVİZADE 8 - 2 LEVENTUS FC
1.HAFTA
REAL CIMIK 5 - 0 KARMA SPOR
TÜRKMENİSTAN 4 - 6 DOST SPOR
ARNAVUTKÖY FC 10 - 1 NEVİZADE
ANADOLU GENÇLİK SPOR 5 - 5 HORNETS FC
LEVENTUS FC 1 - 6 KEMER GENÇLİK SPOR

B GRUBU
Takımlar O G B M A Y Av P
  1. SİİRT SPOR 9 8 1 0 86 21 +65 17
  2. ALTINAYAKLAR 8 7 -1 2 56 28 +28 13
  3. SMG SPOR 8 6 1 1 45 17 +28 13
  4. KEMEROSMANLI 9 6 0 3 43 41 +2 12
  5. PAŞABAHÇE 9 5 1 3 45 27 +18 11
  6. ERTUĞRUL GAZİ SPOR 9 4 1 4 34 46 -12 9
  7. ARMUTLU TEPEÜSTÜ 9 3 1 5 25 44 -19 7
  8. ZİLE SPOR 9 1 1 7 10 37 -27 3
  9. TEAM OF STARS 9 1 0 8 29 67 -38 2
  10. GAYR-I RESMİLER 9 0 1 8 2 45 -43 1

9.HAFTA
ERTUĞRUL GAZİ SPOR 0 - 0 ARMUTLU TEPEÜSTÜ
KEMEROSMANLI 5 - 0 GAYR-I RESMİLER
PAŞABAHÇE 6 - 7 SİİRT SPOR
ALTINAYAKLAR 5 - 0 ZİLE SPOR
TEAM OF STARS 0 - 5 SMG SPOR
8.HAFTA
SMG SPOR 8 - 4 ALTINAYAKLAR
SİİRT SPOR 9 - 1 KEMEROSMANLI
ZİLE SPOR 0 - 5 ERTUĞRUL GAZİ SPOR
ARMUTLU TEPEÜSTÜ 0 - 5 PAŞABAHÇE
GAYR-I RESMİLER 0 - 5 TEAM OF STARS
7.HAFTA
PAŞABAHÇE 4 - 5 KEMEROSMANLI
TEAM OF STARS 2 - 16 SİİRT SPOR
ERTUĞRUL GAZİ SPOR 5 - 0 SMG SPOR
ALTINAYAKLAR 5 - 0 GAYR-I RESMİLER
ARMUTLU TEPEÜSTÜ 5 - 0 ZİLE SPOR
6.HAFTA
SİİRT SPOR 6 - 3 ALTINAYAKLAR
SMG SPOR 5 - 0 ARMUTLU TEPEÜSTÜ
KEMEROSMANLI 8 - 4 TEAM OF STARS
ZİLE SPOR 0 - 5 PAŞABAHÇE
GAYR-I RESMİLER 0 - 5 ERTUĞRUL GAZİ SPOR
5.HAFTA
TEAM OF STARS 4 - 8 PAŞABAHÇE
ERTUĞRUL GAZİ SPOR 2 - 17 SİİRT SPOR
ALTINAYAKLAR 7 - 3 KEMEROSMANLI
ARMUTLU TEPEÜSTÜ 5 - 0 GAYR-I RESMİLER
ZİLE SPOR 0 - 5 SMG SPOR
4.HAFTA
SİİRT SPOR 11 - 2 ARMUTLU TEPEÜSTÜ
PAŞABAHÇE 3 - 3 SMG SPOR
TEAM OF STARS 3 - 8 ALTINAYAKLAR
KEMEROSMANLI 11 - 4 ERTUĞRUL GAZİ SPOR
GAYR-I RESMİLER 0 - 0 ZİLE SPOR
3.HAFTA
ERTUĞRUL GAZİ SPOR 5 - 3 TEAM OF STARS
ZİLE SPOR 0 - 5 SİİRT SPOR
ALTINAYAKLAR 3 - 1 PAŞABAHÇE
ARMUTLU TEPEÜSTÜ 3 - 4 KEMEROSMANLI
SMG SPOR 5 - 0 GAYR-I RESMİLER
2.HAFTA
SİİRT SPOR 3 - 3 SMG SPOR
KEMEROSMANLI 5 - 0 ZİLE SPOR
TEAM OF STARS 6 - 7 ARMUTLU TEPEÜSTÜ
ALTINAYAKLAR 7 - 3 ERTUĞRUL GAZİ SPOR
PAŞABAHÇE 5 - 0 GAYR-I RESMİLER
1.HAFTA
ERTUĞRUL GAZİ SPOR 5 - 8 PAŞABAHÇE
ARMUTLU TEPEÜSTÜ 3 - 13 ALTINAYAKLAR
SMG SPOR 10 - 1 KEMEROSMANLI
GAYR-I RESMİLER 2 - 10 SİİRT SPOR
ZİLE SPOR 10 - 2 TEAM OF STARS

C GRUBU
Takımlar O G B M A Y Av P
  1. BLACK SEA 9 8 0 1 76 20 +56 16
  2. AKINCILAR FC 9 8 0 1 50 8 +42 16
  3. KARDEŞPAYI 9 8 0 1 55 21 +34 16
  4. PARSELLONA 9 6 0 3 52 36 +16 12
  5. ALİBEYKÖYGENÇLİK 9 5 0 4 58 53 +5 10
  6. YÜKSELİŞ İNŞ 9 4 0 5 43 32 +11 8
  7. LOS GALACTİCOS 9 3 0 6 36 50 -14 6
  8. TİYERİ SPOR 9 1 1 7 24 67 -43 3
  9. AYYILDIZ SPOR 9 0 2 7 24 81 -57 2
  10. LİVERBALAT FC 9 0 1 8 8 58 -50 1

9.HAFTA
YÜKSELİŞ İNŞ 5 - 6 PARSELLONA
TİYERİ SPOR 0 - 5 ALİBEYKÖYGENÇLİK
LİVERBALAT FC 0 - 5 KARDEŞPAYI
LOS GALACTİCOS 0 - 5 BLACK SEA
8.HAFTA
BLACK SEA 7 - 3 YÜKSELİŞ İNŞ
ALİBEYKÖYGENÇLİK 7 - 5 LOS GALACTİCOS
KARDEŞPAYI 2 - 1 AKINCILAR FC
PARSELLONA 5 - 0 TİYERİ SPOR
AYYILDIZ SPOR 0 - 0 LİVERBALAT FC
7.HAFTA
ALİBEYKÖYGENÇLİK 3 - 9 PARSELLONA
TİYERİ SPOR 0 - 17 BLACK SEA
LOS GALACTİCOS 2 - 10 AKINCILAR FC
YÜKSELİŞ İNŞ 5 - 0 AYYILDIZ SPOR
LİVERBALAT FC 0 - 5 KARDEŞPAYI
6.HAFTA
LOS GALACTİCOS 2 - 7 PARSELLONA
AYYILDIZ SPOR 10 - 10 TİYERİ SPOR
KARDEŞPAYI 7 - 4 YÜKSELİŞ İNŞ
BLACK SEA 8 - 3 ALİBEYKÖYGENÇLİK
AKINCILAR FC 5 - 0 LİVERBALAT FC
5.HAFTA
TİYERİ SPOR 3 - 4 KARDEŞPAYI
ALİBEYKÖYGENÇLİK 17 - 5 AYYILDIZ SPOR
PARSELLONA 1 - 10 BLACK SEA
YÜKSELİŞ İNŞ 1 - 3 AKINCILAR FC
LOS GALACTİCOS 5 - 0 LİVERBALAT FC
4.HAFTA
YÜKSELİŞ İNŞ 8 - 0 LİVERBALAT FC
AYYILDIZ SPOR 3 - 8 PARSELLONA
AKINCILAR FC 9 - 1 TİYERİ SPOR
LOS GALACTİCOS 3 - 8 BLACK SEA
KARDEŞPAYI 13 - 8 ALİBEYKÖYGENÇLİK
3.HAFTA
ALİBEYKÖYGENÇLİK 0 - 7 AKINCILAR FC
BLACK SEA 17 - 2 AYYILDIZ SPOR
YÜKSELİŞ İNŞ 7 - 3 LOS GALACTİCOS
PARSELLONA 2 - 8 KARDEŞPAYI
TİYERİ SPOR 6 - 3 LİVERBALAT FC
2.HAFTA
AKINCILAR FC 3 - 0 PARSELLONA
LOS GALACTİCOS 9 - 3 AYYILDIZ SPOR
KARDEŞPAYI 1 - 2 BLACK SEA
LİVERBALAT FC 3 - 10 ALİBEYKÖYGENÇLİK
YÜKSELİŞ İNŞ 7 - 1 TİYERİ SPOR
1.HAFTA
AYYILDIZ SPOR 1 - 10 KARDEŞPAYI
ALİBEYKÖYGENÇLİK 5 - 3 YÜKSELİŞ İNŞ
BLACK SEA 2 - 7 AKINCILAR FC
PARSELLONA 14 - 2 LİVERBALAT FC
TİYERİ SPOR 3 - 7 LOS GALACTİCOS
9.HAFTA
AKINCILAR FC 5 - 0 AYYILDIZ SPOR


Diğer İstatistikler

GOL KRALLIĞI
Oyuncular Takım Gol
BİRKAN BLACK SEA 42
TANJU AKBAŞ NEVİZADE 38
MUSTAFA ÇETİN SİİRT SPOR 31
MUSTAFA ÖZKAN ALTINAYAKLAR 25
ADEM KARABACAK AKINCILAR FC 21
MÜCAHİT ÇANKAYA ARNAVUTKÖY FC 19
ERDOĞAN ÖZCAN YÜKSELİŞ İNŞ 18
İZZET YAVAŞ REAL CIMIK 17
YAHYA MAVİŞ HORNETS FC 17
YUSUF CİHANGİR DOST SPOR 17
Gol krallığı nasıl belirlenir?
-
Her oyuncu,oynadığı maç sayısı dikkate alınmaksızın, en fazla gol atandan en aza doğru sıralanır.
ASİST KRALLIĞI
Bu turnuvada herhangi bir gol atan oyuncu kaydı bulunamadı.
EN İYİ KALECİLER
Kaleciler Toplam gol Maç sayısı Ortalama
MUSA CEVAHİR 16 7 2.28
RAMAZAN CAN 26 6 4.33
FURKAN AKYÜZ 38 6 6.33
BEYTULLAH 7 5 1.40
EMRE POLAT 18 5 3.60
KAMURAN ÖZTÜRK 19 5 3.80
ABDULLAH 20 5 4.00
ALAATTİN ÇOKGÜNGÖR 6 4 1.50
MURAT ERMİŞ 10 4 2.50
RECEP KARA 11 4 2.75
En iyi kaleciler nasıl sıralanır?
-
Her kalecinin toplam yediği gol sayısı, oynadığı maç sayısına bölünür ve çıkan sonuçlara göre ortalaması en düşük kaleci en iyi kalecidir.
FAIRPLAY TAKIMLARI
Takımlar FP Puanı
LOS GALACTİCOS 9 31 0 0 0 0
AYYILDIZ SPOR 9 24 0 0 0 0
KARMA SPOR 9 11 0 0 0 0
ANADOLU GENÇLİK SPOR 9 7 0 0 0 0
GAYR-I RESMİLER 9 2 0 0 0 0
ARMUTLU TEPEÜSTÜ 9 15 0 0 1 1
KARDEŞPAYI 13 50 0 0 2 2
DOST SPOR 9 39 0 0 2 2
LİVERBALAT FC 9 8 0 0 2 2
LEVENTUS FC 9 5 0 0 2 2
FairPlay puanı nasıl hesaplanır?
= Maç sayısı: Maç sayısı en fazla takımlardan başlanarak değerlendirme yapılır.
= Gol sayısı: Tüm hesaplamalar en az iki takımda eşitse, gol sayısı dikkate alınır.
= Kırmızı kart x 3 puan
= Çift sarıdan kırmızı kart x 2 puan
= Sarı kart x 1 puan
  -
-
FairPlay puanı en az olan takımdan en fazla olana doğru sıralanır.
Bunların eşitliği durumunda maç sayısına, maç sayılarının da eşitliği durumunda atılan gol sayısı dikkate alınır.
TURNUVA YORUMLARI
Kayıtlı yorum bulunamadı
Foto Galeri
Video Galeri



Penaltı üstünlüğü: Takımların herhangi bir maçta berabere kalmaları durumunda, maçtaki üstünlüğü belirlemek için yapılan penaltı atışlarını kazanan takıma verilir. Bu kural grup mücadelesinde bir üst tura çıkarken her türlü istatistiğin eşit olması durumunda uygulanır.


web tasarım istanbul
Elmassoft Web Tasarım İstanbul 2017 © Copyright Tüm Hakları Saklıdır