FUTBOLISTANBUL SUPERCUP 2020 YENI SEZON turnuvasında destek almak için destek@futbolistanbul.com adresine mail atabilirsiniz.Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.
KRİTİK ZAFER
GOLLU MAÇ PARSELLONA’NIN 5-6
Bir üst tura çıkmak için son maçını kazanması gerektiği müsabaka da rakibi ile harika bir oyun sergileyen başa baş mücadele etmesine rağmen etkili oyununu skora yansıtamadı ve sahadan 1 fark ile ayrılarak haftayı hüzünlü bir şekilde kapatarak noktaladı.
Parsellona da ise çok iyi bir oyun sergilemeyi başarırken bu hafta da son derece önemli bir galibiyeti almayı başardı ve haftayı kapattı ve bir üst tur için kendisini çok iyi bir yerde buldu.
İki takım içinde son derece kritik bir müsabaka olurken iki takımda maçı kazanmak için ellerinden geleni yapmayı başardı. Ama Parsellona bir tık daha az hata yapan ekip oldu ve maçı kazanmayı başardı.
YÜKSEL İŞ İNŞ. OYUNCULARI: Kamuran Öztürk***, H.M.Can Gelmez***, Osman Gelmez***, Feyzullah Gelmez***, Ramazan Bodur***, Şahin Koşar***, Erdoğan Özcan***
PARSELLONA OYUNCULARI: Mehmet Bozkurt***, Hakan Yılmaz***, Eset Alan***, Ali Yıldırım***, Onur Gündoğdu****, Cengiz Karadeniz***, Mehmet Saıdamlı***
SARI KARTLAR:
Yüksel İş İnş.: Erdoğan Özcan, Feyzullah Gelmez
Parsellona: Mehmet Saıdamlı, Mehmet Bozkurt
MAÇIN ADAMI: Onur Gündoğdu (Parsellona)Video Galeri
Elmassoft Web yazılım
FUTBOL İSTANBUL ARADIĞIN EĞLENCEYİ BURADA BULACAKSIN !
Bakmak istediğiniz istatistiklere,Yukarıda ki seçenekler yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.