FUTBOLISTANBUL SUPERCUP 2020 YENI SEZON turnuvasında destek almak için destek@futbolistanbul.com adresine mail atabilirsiniz.Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.
LİDER
LİDER KALDIĞI YERDEN 6-7
FUTBOLİSTANBUL SÜPER CUP 2020 SEZONU 9. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SAAT: 18:00 DA PAŞABAHÇE İLE SİİRT SPOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.
Paşabahçe maça çok durgun ve etkisiz bir oyun şeklinde başlarken rakibinin etkili oyununa dur diyemedi ve yediği goller sonrası direnci iyice düştü. Fark olduktan sonra rakibinin rahatlığından yararlanarak farkı kapatmalarına rağmen yine de istediği skoru bulamadı ve maçı kaybederek haftayı puansız geçti.
Liderliğin verdiği rahatlık ile sahaya çıkan ve rotasyonlu bir şekilde oynayan Siirt Spor müsabakaya etkili bir şekilde başlarken bir anda Mustafa’nın etkili oyunu ile birlikte farkı açmayı başardı. Skorun verdiği rahatlık sonrası rehavete kapılan ekip maçı 1 fark ile kazanarak haftayı kapattı.
Son hafta maçında kritik bir maç çıkan 2 ekip de önemli müsabakadan kazanan Siirt olurken liderliği de korumayı başarırken, Paşabahçe de grubunu 5. Sırada tamamlayarak haftayı bitirdi.
PAŞABAHÇE OYUNCULARI: Abdullah***, Aykut***, Erdi***,Cihat***,Bahtiyar***,Yusuf***, Mücahit***
SİİRT SPOR OYUNCULARI: Hüseyin Saygılı***, Harun Kaynar***, Avni Kenan***, Barış Ünsal***, Musa Gündoğdu***, Mustafa Çetin****, Sedat Yolcu***
GOLLER
PAŞABAHÇE: Yusuf(4), Erdi, Cihat
SİİRT SPOR: Mustafa Çetin (5), Harun Kaynar, Barış Ünsal
MAÇIN ADAMI: Mustafa Çetin (Siirt Spor)

Video Galeri
Elmassoft Web yazılım
FUTBOL İSTANBUL ARADIĞIN EĞLENCEYİ BURADA BULACAKSIN !
Bakmak istediğiniz istatistiklere,Yukarıda ki seçenekler yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.