FUTBOLISTANBUL SUPERCUP 2020 YENI SEZON turnuvasında destek almak için destek@futbolistanbul.com adresine mail atabilirsiniz.Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.
RAHAT ZAFER
ARNAVUTKÖY RAHAT GEÇTİ 9-3
FUTBOLİSTANBUL SÜPER CUP 2020 SEZONU 9. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SAAT: 17:00 DA ARNAVUTKÖY İLE TÜRKMENİSTAN TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.
Sıralama için son derece kritik maça çıkan Arnavutköy rakibi karşısında üstün bir oyun sergilemeyi başarırken bunun sonucunu da rahat bir skor ve oyun ile almayı başardı ve kendisini play off’a iyi bir şekilde hazır olduğunu gösterdi.
Türkmenler cephesinde ise kritik maç da son derece etkisiz ve vasat bir oyun sergilerken istedikleri puanı da rakibine kaptırdı. Bu sonuç ile birlikte isteksiz bir takım durumuna gelmiş durumda gözüküyordu ve böyle de haftayı noktaladı.
Son haftaya rahat girmeyi başaran Arnavutköy bu maçı da kazanmayı başardı ve adını bir üst tura yazdırmayı başarırken rakibi bu sonuç ile birlikte turu kaybederek haftayı kapattı.
ARNAVUTKÖY FC OYUNCULARI: Emre Polat***, İrfan Kurt***, Gökhan Akpınar***, Ercan Polat***, Mücahit Çankaya****, Orhan Bülbül***, Anıl Satılmış***
TÜRKMENİSTAN OYUNCULARI: Babahan Saparov*, Arslan Muradov*, Bayram Atayev*, Berdi Allaberdiyev*, Agajan Nazarov*, Mehmet*
Sarı Kart: Agajan Nazarov (Türkmenistan)
GOLLER
ARNAVUTKÖY FC: Mücahit Çankaya (6), Anıl Satılmış (2), Orhan Bülbül
TÜRKMENİSTAN: Mehmet (2), Agajan Nazarov
Maçın Adamı: Mücahit Çankaya (Arnavutköy Fc)Video Galeri
Elmassoft Web yazılım
FUTBOL İSTANBUL ARADIĞIN EĞLENCEYİ BURADA BULACAKSIN !
Bakmak istediğiniz istatistiklere,Yukarıda ki seçenekler yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.