FUTBOLISTANBUL SUPERCUP 2020 YENI SEZON turnuvasında destek almak için destek@futbolistanbul.com adresine mail atabilirsiniz.Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz.
LİDER
KEMER LİDERLİĞİ ALDI 1-4
FUTBOLİSTANBUL SÜPER CUP 2020 SEZONU 9. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE SAAT: 16:00 DA NEVİZADE İLE KEMER GENÇLİK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.
Maça iyi bir başlangıç yapan ekip olan Nevizade erken bulduğu gol ile birlikte 1-0 öne geçerken golden sonra oyunu kendi yarı sahasında kabul etmeye başladığı sırada rakibinin baskılarına daha fazla dayanamadı ve kalesinde peş peşe gördüğü goller sonrası 2-1 geriye düşerken daha da toparlanamadı ve sahadan 4-1 lik mağlubiyet ile ayrıldı.
Maça rakibinin aksine tutuk başlayan Kemer Gençlik yediği golden sonra kendisine gelmeyi başardı ve rakibinin üstüne gitmeyi başardı ve kurduğu baskı sonrası bulduğu goller ile öne geçmeyi bildi. Öne geçmenin de verdiği rahatlık sonrası daha da özverili bir oyun sergileyen ekip maçı 4-1 ile kazandı.
Liderlik için kritik maça çıkan 2 ekip de başın başlarında etkili olmaya çalışırken oyuna sonra iyice ağırlığını koymayı başaran takım Kemer oldu ve maçı da liderliği de rahat almayı başararak haftayı kapattı. Nevizade ise bu sonuç ile 2. Sıraya geriledi.
NEVİZADE OYUNCULARI: Ahmet Bolulu**, Recep Talak**, Hüseyin Çiftçi**, Oğuz Akyok**, Ayhan Coşkun**, Erdal Aydın**, Cihan Ateş**
KEMER GENÇLİK: Alaattin Çokgüngör***, Musa Çetin***, Tufan Eşsiz***, Mehmet Çeliktenyıldız***, Ömer Fidan****, İbrahim Tutumoğlu***, Düzgün Berkin Güzel***, Fikret Can Göktürk***
Sarı Kartlar:
Nevizade: Cihan Ateş
Kemer Gençlik: Musa Çetin
GOLLER
Nevizade: Oğuz Akyol
Kemer Gençlik: Ömer Fidan(3),Musa Çetin
Maçın Adamı: Ömer Fidan (Kemer Gençlik)

Video Galeri
Elmassoft Web yazılım
FUTBOL İSTANBUL ARADIĞIN EĞLENCEYİ BURADA BULACAKSIN !
Bakmak istediğiniz istatistiklere,Yukarıda ki seçenekler yardımı ile kolayca ulaşabilirsiniz.